HOMEADVERTERENCONTACT
OP TRENDYSTYLE IS HET VANDAAG

Kapsels Beauty Fashion Fitness Liefde Trends Horoscoop Culinair Welzijn Lifestyle Mannen Blog
VOOR GRATIS NIEUWSBRIEF
 Share on Facebook
LITERAIR CAFÉ
ALLE RUBRIEKEN

Home | Literair café | Boeken | De wijsheid van de draken

De wijsheid van de draken

Auteur: Bernhard Moestl

Besteed aandacht aan je gedachten, ze zijn namelijk het begin van je daden, van je succesvolle, maar ook van je minder fortuinlijke. Alles wat je bent en wat je wordt, ligt in jezelf besloten. Je denkkracht werkt echter niet altijd in je voordeel, maar al te vaak sta je jezelf waarschijnlijk toe het tegen je te laten werken.

Bernhard Moestl laat zien, hoe groot de macht van onze gedachten over ons welzijn is. Dat doet hij aan de hand van het symbool van de draak. In China staat de draak voor onze gedachtekracht.

In ieder mens woont een draak, ieder mens heeft de beschikking over zijn gedachten. En ieder mens leeft in een wereld die hij voor zichzelf heeft geschapen. Hoe je de situatie waarin je je bevindt waarneemt wordt bepaald door je innerlijke draak. Hij kan namelijk een vriend of een vijand zijn. De draak kan je verlammen of juist vleugels geven. Hij bepaalt hoe je je omstandigheden waarneemt, of je in een vijandig of juist vriendelijk universum leeft.

Plaats dit artikel op Facebook

Met behulp van 12 strategieën uit het beroemde Chinese Shaolinklooster, leert Bernhard Moestl welke wijsheid er in onze draak besloten ligt. Als het je lukt je innerlijke draak te temmen, zal hij je helpen zelfbewust te leven en zal hij zijn krachten graag voor jou inzetten om de werkelijkheid naar je hand te zetten en zelfs het onmogelijke mogelijk te maken.

Bernhard Moestl woont in Wenen, werkt als fotograaf en begeleidt reizen naar Azië. Hij kreeg als een van de weinige Europeanen de kans om kennis te maken met het dagelijks leven in het Schaolin klooster in China. De wijsheid van de draken is de opvolger van In contact met je innerlijke kracht dat eveneens is geïnspireerd op wijsheden uit het klooster van Shaolin.

Titel: De wijsheid van de draken
Auteur: Bernhard Moestl
Uitgeverij: A.W. Bruna
ISBN: 978 90 229 9751 2
prijs € 16,95

OP ADVERSUS.NL

Sexy mannen Tegen het einde van het jaar is het tijd voor een fotogalerie met sexy mannelijke modellen, dit op expliciet verzoek van de vrouwelijke... [LEES MEER]

THE BLONDE POTATO

Deze week op The Blonde Potato Stoere mannen maar ook schattige 'miniatuur-modellen' op de catwalk. Puur genieten! Klik hier

The Blonde Potato in je favorieten? Klik hier
Trendystyle in je favorieten? Klik hier!
VROUW & WERK
Heb jij erotisch kapitaal?
Erotisch kapitaal zou je kunnen vergelijken met sex-appeal...
Op zoek naar een baan
De zoektocht naar een nieuwe baan is een enerverende ervaring...
Doelgericht werken
Waarom komt jouw werk nooit af? Wat voor werktype ben jij?
Mode MODETRENDS
Modetrends, kledingtips, mode accessoires... [Lees]
Beauty BEAUTY EN KAPSELS
Make,up tips, lichaamsverzorging, kapsels en haartrends... [Lees]
Trends en lifestyle TRENDS EN LIFESTYLE
De allernieuwste lifestyle trends... [Lees]
Afvallen AFVALLEN
Afslanktips en dieet tips voor een strak lichaam... [Lees]
Liefde LIEFDE
Alles over liefde, verliefdheid, relaties en seksualiteit... [Lees]

Voeg Trendystyle toe aan je bookmarks. Klik hier!
Trendystyle.net als homepage? Klik hier!

Valentijnsdag 2012


SITEMAP

Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie

Home | Adverteren op Trendystyle | Contact | Privacy | Trendystyle nieuwsbrief | Trendystyle blog

Afvallen | Beauty | Backstage modellen | Bioscoop | Boeken | Culinair | Foto van de week | Haartips | Haarverzorging | Horoscoop | Horoscoop 2012 | In vorm | Lichaamsverzorging | Kapsels | Kledingtips | Liefde | Liefdeskeuken | Look vips | Make-upschool | Make-up trends | Model worden | Modeshows | Welzijn | Make-up school | Mode | Mode accessoires | Mode trends | Psyche | Quizzen | Relatie | Relatieproblemen | Relatietips | Reizen | Seksualiteit | Topmodellen | Trends | Vrouw en werk | Wintersportspecial | Zon | Valentijnsdag 2012

www.trendystyle.net | www.theblondepotato.nl | www.adversus.nl | www.adversus.com | www.adversus.it | www.margherita.net | www.fashioncrimes.nl

De artikelen en het beeldmateriaal op Trendystyle zijn exclusief eigendom van Trendystyle en beschermd door auteursrecht. Copyright 2001-2012 - All rights reserved

FOTOWEEK

Anais Pouliot niet blij Supersteil haar Voorjaarslook
Fashion victim Gekleurde broeken Schaatsen
Adverteren op
Trendystyle