|
Home | Beauty | Make-up |
hoogzomer make-up 2009
De
make-up mag weer (hoog)zomers!
boskleuren, oranjerode lippen, een natuurlijke basis en
zwaar opgemaakte ogen. Het zijn de make-uptrends voor het hoogzomerseizoen. Vraag en antwoord met topvisagist claudio fratoni van lancôme.
Wat is de algemene trend voor de make-up voor deze zomer? Extreem vrouwelijk en verzorgd maar tegelijkertijd ook heel natuurlijk.
Wat is de beautymust-have voor deze zomer? Zwarte eyeliner! Voor boven en onder het oog. Het accent ligt deze zomer
op de ogen. Die mag je mooi zwaar opmaken. Laat ze maar stralen. En gebruik
vooral veel mascara. Voor de wimpers langs zowel het boven- als het onderlid.
Zijn nepwimpers nog in? Ja, gelukkig wel. In alle vormen en maten. Wimperstukjes zijn het gemakkelijkst
om te gebruiken. Je zet ze tussen je eigen wimpers en het ziet er heel
natuurlijk uit. Het is wel belangrijk uit je eerst mascara op je eigen
wimpers aanbrengt en pas daarna de wimperstukjes (of nepwimpers) plaatst. Anders riskeer je dat je met je mascaraborsteltje de stukjes er weer afhaalt
en bovendien lukt het je na het zetten van de wimperstukjes niet goed
meer om je eigen wimpers zwart te kleuren.
Plaats op:
|
|
|
|
En wat doen we met de basis? In de zomer gebruiken we veel minder foundation en blush. Vervang dit
bekende duo door terra poeder. Vooral de terra poeders op basis van mineralen
zijn heel mooi en dekken ook beter.
Wat zijn de kleuren voor deze zomer? Boskleuren zijn helemaal in voor de ogen. Denk daarbij aan matte bruintinten,
mosgroen, kaki, militair groen. En de lippen zijn nog steeds belangrijk. Vooral oranjeroze tinten zijn in.
Een tip tegen uitgelopen make-up in de hitte? Vermijd maquillages met strakke, scherpe lijnen, maar ga bij voorbaat
al voor een make-up waarbij de kleuren en lijnen mooi vervagen zodat je
make-up er ook bij hoge temperaturen toch nog fris uitziet.
Is een zongebruinde huid deze zomer in? Een gekleurd kleurtje staat altijd mooi als het er maar natuurlijk uitziet. Overdrijf dus niet en zorg ervoor dat je huid meer dan twee of drie tinten
donkerder wordt dan je gebruikelijke teint.
Wat is deze zomer helemaal uit? Glittermake-up is deze zomer absoluut verboden. Je gezicht moet er heel
natuurlijk uitzien. Maar je lichaam mag glanzen dat het een lust is. Laat
je lichaamshuid stralen met glanspoeder, of met gel met gouden micropareltjes,
of met wat voor glansproduct dan ook. Als je het maar niet voor je gezicht
gebruikt.
|